Молодь – наше майбутнє

Проблема працевлаштування молоді є однією із головних як загалом в державі, адже майже кожен другий шукач роботи, який звернувся до центру зайнятості у її пошуку, – це молода людина. Семінари – це один із заходів, метою яких є надання практичної допомоги з техніки працевлаштування, підвищення самооцінки людей, що до нас звертаються, активізація зусиль клієнтів у пошуку роботи. З цією метою 20 травня 2015 року відбувся тренінг-семінар на тему: «Особливості зайнятості молоді», на якому фахівець відділу активної підтримки безробітних Уляна Півторанюк розповіла про основні моменти, які стосуються пошуку роботи.
Семінар проходив у невимушеній атмосфері спілкування, конструктивного діалогу між слухачами – тією категорією молодого покоління, яка потребує  посиленої уваги та допомоги.
Молодь в усі часи вважалася найбільш вразливою категорією на ринку праці, а особливо — під час соціально-економічних криз. Серед причин такого становища називають недостатній професійний та життєвий досвід у молодої людини, не завжди повний рівень освіти та не цілком сформовані ціннісні орієнтири. Молода людина не завжди знає, чого вона прагне в житті, а іноді навіть просто не готова докладати максимум зусиль для досягнення цілі. Під час спеціалізованих семінарів спеціалісти  навчають безробітних техніці пошуку роботи, вмінню спілкуватися з майбутнім роботодавцем під час співбесід, складати резюме, заповнювати різні документи. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *