На 34-й сесії Надвірнянської райради

 

 
Відбулося засідання чергової 34-ї сесії Надвірнянської районної ради. Перед початком роботи присутні вшанували хвилиною мовчання земляків та співвітчизників, які загинули на сході країни.
    На засіданні райради депутати заслухали та обговорили звітпро виконання районного бюджету за перше півріччя 2015 року, хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за перше півріччя 2015 року, про хід виконання рішень районної ради шостогоскликання,про хід виконання депутатських запитів, виконання рішення районної ради від 05.03.2015 № 849-32/2015 "Про виконання рішення районної ради від 08.05.2014 № 707-26/2014 “Про стан цивільного захисту населення в районі".Йшлося також про залучення у 2016 році коштів районного бюджету для співфінансування інвестиційних проектів та інші.
   Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Іван Гурмак дав роз’яснення стосовно спрощення процедури подачі документів на оформлення матеріальної допомоги для учасників АТО.
      Депутати внесли зміни до районного бюджету у зв’язку з перевиконанням за  перше півріччя 2015 року, ухвалили рішення про внесення змін до районних цільових програм та прийняли низку рішень з питань управління комунальним майном. Крім того підтримали звернення громадськості стосовно заборони реєстрації районного осередку партії «Опозиційний блок» на теренах району. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *