На автошляху М-30 в Івано-Франківській області ремонтують паралельно чотири штучні споруди

У березні на Прикарпатті стартував ремонт одразу чотирьох мостових переїздів на дорозі М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка, котра у цьому році стане частиною найдовшого національного маршруту країни М-30 Стрий – Ізварине.
Як тільки дозволила погода, мостовики повернулися до ремонтно-будівельних робіт, зокрема, на Рогатинщині. У селі Путятинці завершується армування та влаштування опалубки. За кілька днів буде проведено бетонування плити проїзної частини.

Крім того, почали ремонт ще двох мостів: у селі Лопушне та Пуків. Там демонтують старі перильні огородження, а також розпушили дорожнє покриття. Після капремонту мостів буде продовжено ремонт дороги.

Флагманський проєкт до 30-річчя Незалежності України, дорога М-30 Стрий – Ізварине, проходитиме територією 11 областей, зокрема тимчасово окупованими. Дорога буде швидкісним коридором між західними та східними областями України та стане найдовшою трасою країни: майже 1400 км. Із них 532 км оновлено у 2020 році. Ремонт ще 630 км – план на цей рік.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *