НА ДОПОМОГУ БЕЗРОБІТНИМ – ІНФОРМУЄМО ТА РОЗ’ЯСНЮЄМО

Метою заходу, який відбувся 16 вересня в Надвірнянському районному центрі зайнятості було надання інформаційної допомоги тим громадянам, які звернулися в пошуку роботи.Семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці проведений для ознайомлення безробітних з послугами, які надає служба зайнятості незайнятому населенню, їх правами та обов’язками, ситуацією на ринку праці.

«Кожна людина має право на життя, на свободу і на особисту недоторканість. Всі люди рівні перед законом і мають право, без будь-якої різниці, на рівний їх захист законом» – звернулася до присутніх головний державний інспектор праці в Івано-Франківській області Роксоляна Сабадаш, яка була запрошена на семінар. Вона проінформувала безробітних про основні питання, що стосуються законодавчих аспектів, зокрема ст. 95 Кодексу Законів про працю України та ст. 3 Закону України «Про оплату праці». Також присутнім надали роз'яснення стосовно прийнятого Закону України «Про зайнятість населення», який набрав чинності з 1 січня 2013 року.

Фахівець районного центру зайнятості Уляна Півторанюк детально розповіла про можливість пройти професійне навчання за сприянням державної служби зайнятості, одноразово отримати допомогу по безробіттю для започаткування власної справи.
Актуальними на інформаційному семінарі стали питання безробітних громадян щодо працевлаштування, направлення на громадські роботи, професійне навчання та ряд інших питань.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *