На допомогу людям…

      23 травня 2014 року фахівцями Надвірнянського районного центру зайнятості Наталією Андрійович та Уляною Півторанюк була проведена мобільна акція для жителів та безробітних селища Ланчин.

      23 травня 2014 року фахівцями Надвірнянського районного центру зайнятості Наталією Андрійович та Уляною Півторанюк була проведена мобільна акція для жителів та безробітних селища Ланчин.

На мобільній акції була присутня провідний спеціаліст відділу організації профорієнтації  та профнавчання обласного центру зайнятості Наталія Мельницька. До участі в заході були залучені незайняте населення, роботодавці, приватні підприємці,  зокрема : Михайло Іванюк – селищний голова смт. Ланчин, заступник селищного голови Василь Дячук,  Василь Голіней – директор КП «Карпати»,  та інші особи.
Присутні мешканці селища Ланчин були ознайомлені з послугами служби зайнятості для всіх категорій клієнтів.
Головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг Уляна Півторанюк розповіла присутнім про мету та завдання мобільної акції. Проінформувала про послуги служби зайнятості для незайнятого населення.
Наталія Андрійович – головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг надала інформацію про стан ринку праці району, видачу ваучерів для підтримки конкурентоспроможності на ринку праці осіб віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років. «Вирішити проблему професійно-кваліфікаційного дисбалансу на ринку праці, забезпечити роботою безробітних і задовільнити зростаючі потреби роботодавців у якісній робочій силі – це насамперед збільшення обсягів навчання на індивідуальне замовлення роботодавців, стажування на підприємствах. Найбільше користуються попитом на ринку праці Надвірнянського району кухарі, кондитери, бармени, офіціанти, продавці продовольчих товарів, кравці, швачки, перукарі та інші.
Учасники мали можливість безпосередньо поспілкуватися з фахівцями служби зайнятості та отримати відповіді на поставлені ними запитання. Присутні  ознайомилися з інформаційними матеріалами, отримали консультації з працевлаштування на підібрані вакансії, з професійного навчання, започаткування власної справи, правових аспектів праці та зайнятості, цікавилися особливостями реєстрації у службі зайнятості членів особистих селянських господарств, осіб передпенсійного віку; запитували про відкриття власної справи та отримання одноразової допомоги для організації підприємницької діяльності, про укладення та розірвання трудового договору з найманим працівником тощо.
Наталія Мельницька наголосила, що центр зайнятості спрямовує свої зусилля на поліпшення ситуації щодо зайнятості сільських жителів, надання якісного та повного комплексу послуг у сприянні працевлаштування безробітних громадян. Адже одним із пріоритетних напрямків у роботі служби зайнятості є підвищення якості та повноти спектру профорієнтаційних послуг громадянам, які звернулися у центр зайнятості.
Голова Ланчинської селищної рада Михайло Іванюк зазначив: ”Така співпраця з Надвірнянським районним  центром зайнятості є потрібною і дієвою. Особливо це актуально для віддалених сіл Надвірнянського району.”

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *