На допомогу молоді Профорієнтаційна робота з випускниками Надвірнянського ПТУ№11

Здобути робітничу професію — це престижно!
Напередодні завершення навчального року, студенти та випускники навчальних закладів опиняються на порозі самостійного трудового життя. Багато з них обрали саме ту професію, котра принесе задоволення та  матеріальне забезпечення.

Здобути робітничу професію — це престижно!
Напередодні завершення навчального року, студенти та випускники навчальних закладів опиняються на порозі самостійного трудового життя. Багато з них обрали саме ту професію, котра принесе задоволення та  матеріальне забезпечення.
Заняття розпочала фахівець центру зайнятості Уляна Півторанюк словами відомого діяча К. Д. Ушинського : «Якщо ви вдало оберете професію і докладете до цього душу, то щастя саме знайде вас».
Зметою популяризації робітничих професій,ознайомленняіз сучасним ринком праці,світом професій та видами професійної діяльності, які користуються попитом, 7 березня 2017 року був проведений профконсультаційний захід для учнів Надвірнянського ПТУ №11 на тему: “Твій майбутній професійний шлях”.Навчаючів даному закладі здобувать різноманітні робітничі професії: електрозварник ручного зварювання, столяр, муляр, штукатур.
Фахівець центру зайнятості прокоментував ситуацію на сучасному ринку праці, загострюючи увагу присутніх на тому, що саме робітничі професії в більшій мірі затребувані на ринку праці, адже кваліфікований робітник, маючи високий розряд, бажання та стимул до праці, не залишиться на довгий час без роботи.
На даному заході були присутні представники професійно-технічного училища: заступник директора з навчально-виховної роботи Наталія Бережна, Богдан Арич — майстер з виробничого навчання, викладач з християнської етики Олександра Бонда.  
На порядку денному розглядалися питання пошуку роботи та побудови професійної кар’єри, всі учасники семінару також довідалися про те, як потрібно правильно написати резюме і ознайомились з підготовкою до співбесіди з  роботодавцем,  отримали  відповіді на питання, які їх цікавили. 
«Не важливо яку освіту ти отримаєш, важливіше розуміння того, чим тобі подобається займатися, знайти своє покликання — значить виявити себе у праці, яка найкраще відповідала б складові твоєї душі, інтересам, способу життя», – наголосила фахівець.
Проведене заняття допомогло молодим особам зрозуміти, як можна повірити в себе, сформувати власні цілі та мотивації до активного пошуку бажаної роботи, розкрити та презентувати свій потенціал.
При завершенні заходу учні та працівники училища подякували спеціалісту районного центру зайнятості за проведену роботу, адже почута інформація допоможе краще зорієнтуватись на ринку праці та працевлаштуватись за обраним фахом.  «Підводячи підсумки сьогоднішніх занять, хочу побажати Вам успіху на шляху професійного самовизначення та впевненості у завтрашньому дні» – підвела підсумки фахівець.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *