На Івано-Франківщині запрацювала консультативна рада у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України

Відповідно до указу Президента України Володимира Зеленського 209/2020 від 02.06.2020 року на Прикарпатті створили обласну консультативну раду у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України. 29 червня в Івано-Франківську відбулось перше засідання ради.
Головою консультативної ради став Всеволод Андрусів, який являється головою громадської організації «Інваліди, ветерани, учасники, волонтери АТО «Воїн України». Загалом до ради входять 29 представників громадських організацій, спілок тощо.
Їхня мета – спільно працювати задля вирішень різноманітних питань та проблем, пов’язаних із ветеранами, бійцями або сім’ями загиблих (померлих) захисників.
На порядку денному першого засідання винесли сім питань. Зокрема, члени ради обговорили теми: організації заходів щодо урочистих дат в Україні, затверджених Президентом України Володимиром Зеленським, постановами Кабінету Міністрів України та законами Верховної Ради України, виділення та використання бюджетних коштів, виділених на бійців та сім’ям загиблих у розрізі управлінь та департаментів Івано-Франківської ОДА, проведення спортивних змагань та турнірів з нагоди вшанування пам’яті живих та загиблих героїв України.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *