НА ХАРКІВЩИНІ ВІДБУВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ЗДОРОВИМ БУТИ МОДНО»

З 26 – 28 червня 2017 року за підтримки Міністерства молоді та спорту України на Харківщині відбувся Всеукраїнський фестиваль, спрямований на популяризацію та утвердження здорового і безпечного способу життя серед молоді, "Здоровим бути модно!", в якому взяли участь 50 молодих осіб з 14 регіонів України. Надвірнянщину у фестивалі представляти тренери ДЮСШ відділу освіти.

Учасники фестивалю отримали теоретичні знання з питань створення та організації роботи та діяльності інтерактивних молодіжних соціальних (волонтерських) театрів, діяльність яких спрямована на прищеплення молоді навичок здорового способу життя; практично відпрацювали в постановах міні-спектаклів, реприз, пантомім, тощо. Долучилися до обговорення форм та методів залучення молоді до соціально значущих справ; взяти участь у виступі інтерактивних молодіжних соціальних театрів, зокрема з волонтерським театром "Шляхом доброти".

Під час проведення фестивалю молодь мала змогу взяти участь у презентаціях та майстеркласах на теми: "Здоровий спосіб життя", "Вплив шкідливих звичок на здоров’я людини", "Статеві стосунки. Інфекції, які передаються статевим шляхом", "ВІЛ-інфекція/СНІД, міфи та реальність".

В подальшому молоді лідери зможуть використати набуті знання в області, яку представляють, та поширювати їх серед молоді під час проведення групових занять та масових заходів з питань формування здорового способу життя, підвищити загальну поінформованість молоді про переваги здорового та безпечного способу життя.

Захід організовано Управлінням у справах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації за участю: Обласної молодіжної громадської організації "Харківський центр волонтерів", Благодійної організації "Фонд соціально-психологічної ініціативи", Комунальної установи "Харківський обласний центр боротьби з ВІЛ/СНІДом", Благодійної організації"Об'єднання підлітківтамолоді"Тінерджайзер".

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *