На Надвірнянщині надходження ПДВ склали майже 40 мільйонів гривень

На Надвірнянщині надходження ПДВ склали майже 40мільйонівгривень
У2017 рокусплата податку на додану вартістьз вироблених на Україні товарівзрослана 29відс. або на 15,8млн. грн., упорівнянні зпозаминулим роком. В абсолютній сумі до державного бюджету платники Надвірнянщини перерахували 39,5 млн. грн. податку на додану вартість.

На Надвірнянщині надходження ПДВ склали майже 40мільйонівгривень
У2017 рокусплата податку на додану вартістьз вироблених на Україні товарівзрослана 29відс. або на 15,8млн. грн., упорівнянні зпозаминулим роком. В абсолютній сумі до державного бюджету платники Надвірнянщини перерахували 39,5 млн. грн. податку на додану вартість.
Дієвий механізм контролю за нарахуванням і сплатою ПДВ надає можливість представникам сумлінного бізнесу своєчасно отримати бюджетне відшкодування податку. Станом на 01.01.2018 платники Надвірнянщиниотримали на розрахункові рахунки 14,5млн. грн. бюджетного відшкодування ПДВ, проти 7,6млн. грн. у 2016 році.
За рахунок запровадження з 1 квітня 2017 року Електронного реєстру автоматичного відшкодування ПДВ, процес повернення бюджетних коштів платникам став максимально прозорим. Електронний реєстр автоматичного відшкодування ПДВ забезпечує ефективний моніторинг адміністрування ПДВ та унеможливлює корупційні ризики при відшкодуванні податку на додану вартість.
 
Податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки за 2017рік надійшло понад 2млн. гривень
За підсумками дванадцяти місяців 2017 року місцеві бюджети Надвірнянщини отримали 2027,5 тис.грн.податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
Переважна частина цієї суми, а це 1321,2 тис.грн, сплачена суб’єктами господарювання – юридичними особами, які володіють нерухомим майном, що підлягає оподаткуванню, фізичнимиособами сплачено706,3 тис.грн.
Надходження податку на нерухоме майно у порівнянні з минулим роком зросли в 1,6 рази, що в грошовому еквіваленті становить 762,7тис. гривень. Це кошти, котрі залишаються у розпорядженні місцевих громад та спрямовуються на фінансування їх нагальних потреб, – зазначають у Надвірнянському управлінні ГУ ДФС в області.
Що стосується фізичних осіб, то сплачувати податок на нерухоме майно зобов’язані лише ті, котрі володіють квартирою/квартирами, житлова площа яких перевищує 60 кв. м і будинку/будинків площею більше 120 кв. м. У випадку наявності об’єктів нерухомого майна різних типів податок сплачується за площу, що перевищує 180 кв. м.
 
Місцевийбюджет Надвірнянщиниотримавпонад 151мільйон гривень ПДФО
Протягом 2017 року до місцевогобюджетурайонунадійшло 151,5млн грн податку на доходи фізичних осіб. В Надвірнянському управлінні ГУ ДФС в областівідзначили, що надходження у порівнянні з 2016 роком зросли на 44 млн грн.
Податківці нагадують, ПДФО є основним джерелом наповнення місцевої скарбниці. В структурі надходжень він займає позицію лідера – майже70відсотки від загальної суми інших податків і зборів.
В НадвірнянськійОДПІ звертають увагу роботодавців на дотримання вимог трудового законодавства – офіційне оформлення співробітників, своєчасну виплату заробітної плати, недопущення її виплати у “конвертах”. Завдяки соціально відповідальним працедавцям, які дотримуються гарантій в оплаті праці, місцева громада отримала вагомий фінансовий ресурс для виконання соціально-економічних програм.
 
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *