На Надвірнянщині відзначили День медичного працівника

 
Сьогодні в конференц-залі центральної районної лікарні відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня медичного працівника.

 
Сьогодні в конференц-залі центральної районної лікарні відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня медичного працівника.
Із професійним святом медиків Надвірнянщини привітали перший заступник голови райдержадміністрації Іван Тодорук, голови районної та міської рад Іван Гурмак та Зіновій Андрійович, головний лікар Сергій Ємельянчук та духовенство.
Почесними грамотами Івано-Франківської обласної організації професійної спілки працівників охорони здоров’я України, спільними грамотами голів райдержадміністрації та районної ради, грамотами міського голови та грамотами головного лікаря ЦРЛ були нагороджені медичні працівники за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у справу охорони здоров’я населення району, високий професіоналізм, відданість справі та з нагоди Дня медичного працівника.
Сергій Ємельянчук привітав колег і побажав успіху, а також висловив слова вдячності. У своїй промові він також згадав, що Кабінет міністрів України видав розпорядження про затвердження переліку і складу госпітальних округів Івано-Франківської області. Їх на Прикарпатті буде таки п'ять, в тому числі гірські Надвірнянський та Косівський, довкола яких тривалий час велись дискусії.Надвірнянський госпітальний округ включатиме Надвірнянський, Богородчанський райони, Яремче та Старобогородчанську ОТГ.
Під час урочистостей лунали найтепліші слова вдячності представникам найгуманнішої у світі професії, тим, хто оберігає найцінніше, що є у людини — її життя. Адже здоров'я нації є базовою умовою нормального розвитку країни, її благополуччя.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *