На Надвірнянщині вшановують чорнобильців

Щорічно, 14 грудня, у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, українці вшановують ліквідаторів ЧАЕС.
З цієї нагоди у райдержадміністрації відбувся «круглий стіл» з учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та керівництвом району і міста.
Мета «круглого столу» – посилення уваги до повсякденних потреб жителів району, які мають статус потерпілих та учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
До учасників круглого столу зі словами вдячності та глибокої шани звернувся заступник голови РДА Ярослав Гундяк наголосивши, що подвиг здійснений нашими земляками та їхніми побратимами, є безсмертним, адже вони ціною власного життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію ХХ століття. «Чорнобиль для нас ніколи не стане минулим. Він є, був і буде страшною трагедією людства», – відзначив посадовець.
У ході засідання присутні обговорили проблемні питання. Зокрема, мова йшла про соціальний захист, про компенсаційні виплати, про пільгові перевезення, забезпечення безкоштовними ліками та санаторно-курортним лікуванням, а також про пенсійне забезпечення учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.
Іван Гурмак та Ярослав Гундяк вручили подяки Надвірнянської районної ради учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС за значний особистий внесок у подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, самовідданість, професіоналізм та з нагоди відзначення Дня ліквідатора Миколі Федораку, Михайлу Голубчаку та Івану Семчуку.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *