На нараді в ОДА обговорено план розвитку системи охорони здоров’я області і підсумки договору із НСЗУ

Заступник голови облдержадміністрації Віталій Федорів 15 січня провів робочу нараду за участю представників Західного міжрегіонального департаменту Національної служби здоров’я України та департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.
Обговорено майстер-план розвитку системи охорони здоров’я області та визначення рівня готовності закладів до підписання договору з НСЗУ. У нараді взяли участь й керівники лікувальних закладів Івано-Франківщини та головні спеціалісти і експерти ДОЗ ОДА.

Директор Західного міжрегіонального департаменту Національної служби здоров’я України Мар’яна Возниця та її заступник Володимир Мельничук розповіли учасникам про пакети медичних послуг, які фінансуватиме НСЗУ, а саме про їх перелік, тарифи та вимоги. Також експерти ще раз нагадали керівникам закладів умови підписання договорів.

Крім того, присутні обговорили специфіку пакету медичних послуг пільговим категоріям населення, онкохворим, паліативним хворим та пацієнтам, що знаходяться на гемодіалізі. Також розглянули аспекти пакету медичних послуг інфекційної служби та медико-соціальної експертизи.

Віталій Федорів подякував Мар’яні Возниці за візит на Прикарпаття та спільну працю. Адже, за його словами, реформа галузі медицини продовжується і без Національної служби здоров’я України було б дуже тяжко, позаяк, з першого квітня, вона буде основним джерелом фінансування та головним розпорядником коштів для закладів охорони здоров’я. Також заступник голови облдержадміністрації нагадав, що НСЗУ не фінансуватиме лікарні в цілому, а виключно медичні послуги.

Мар’яна Возниця, в свою чергу, назвала три основні передумови для підписання договору з НСЗУ, а саме створення комунальних некомерційних підприємств, наявність відповідної ліцензії і підключення до електронної системи охорони здоров’я. Крім того, вона відзначила, що керівництво Івано-Франківської області працює успішно і у цій сфері рухається правильно і активно.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *