На премію імені Богдана Бойка претендують 16 прикарпатських журналістів та творчих груп

Під головуванням першого заступника голови обласної ради Василя Гладія відбулося засідання комісії з присудження обласної премії імені Богдана Бойка в галузі журналістики.
На нараді були розглянуті матеріали претендентів на здобуття цієї премії.

В номінаціях «За кращий твір у сфері радіомовлення» представлені чотири радіопрограми, «За кращий твір на телебаченні» – вісім телепроектів. До участі у конкурсі свої теле- та радіопередачі надали журналісти ПАТ НСТУ «Івано-Франківська регіональна дирекція «Карпати», ТРК «Вежа» та ОТБ «Галичина».

У номінації «За кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації та інтернет-виданнях» надійшли роботи кореспондентів та власкорів обласної газети «Галичина», УНІАН «Укрінформ», видання «Дзеркало медіа» та інтернет-видання «Бліц-інфо».

До наступного туру конкурсного відбору були допущені усі подані творчі доробки претендентів на найвищу відзнаку у галузі журналістики на Прикарпатті.

Важливо зазначити, що цьогоріч переможці конкурсу в номінаціях «За кращий твір у сфері радіомовлення» отримають винагороду у сумі 11 тис. грн, «За кращу публікацію у друкованих ЗМІ та інтернет-виданнях» – 11 тис. грн, «За кращий твір на телебаченні» – 22 тис. гривень.

Наступне засідання комісії заплановано провести 26 травня.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *