На Прикарпатті розпочалися практичні збори з підготовки екіпажів авіації ДСНС України до гасіння пожеж в гірській місцевості

29 липня на Прикарпатті розпочалися практичні збори з підготовки екіпажів авіації ДСНС України до гасіння пожеж в гірській місцевості на тему: «Гасіння лісових пожеж за допомогою авіації ДСНС України».
До Івано-Франківська прилетіли 2 літаки Ан-32П та гелікоптер Мі-8МТ. Упродовж вчорашнього дня було проведено рекогносцировки району польотів та місць забору і зливу води. Також перевірено майданчики на придатність їх до виконання посадки.

В управлінні ДСНС України в Івано-Франківській області відбулася прес-конференція Володимира Чернецького та командира спеціального авіаційного загону ОРС ЦЗ ДСНС України м. Ніжин Івана Коробки, щодо проведення на Прикарпатті практичних зборів.

Як зазначив начальник управління ДСНС в області Володимир Чернецький, левову частку пожеж, що виникли на території області з початку року, складають загорання у природних екосистемах. На щастя, цього річ на Прикарпатті не виникало загорань в лісовій місцевості, але досвід минулих років показує, що рятувальники повинні бути завжди готовими до надзвичайних ситуацій, а залучення авіації є вкрай потрібним для ліквідації такого роду пожеж.

Зі слів командира спеціального авіаційного загону ОРС ЦЗ ДСНС України м. Ніжин Івана Коробки, до навчань буде залучено 2 літаки Ан-32П та гелікоптер Мі-8МТ, всього впродовж зборів на літаках пройдуть навчання 6 екіпажів, а на гелікоптері -15 екіпажів. Найважливіші льотні роботи заплановано на найближчі три дні. Також Іван Коробка зазначив, що метою даних навчань є підготовка до робіт у гірській місцевості – як ліквідація пожеж, так і надання допомоги людям, які потрапили в надзвичайні ситуації. Вже найближчим часом планується, щоб на Прикарпатті на постійному чергуванні перебував гелікоптер ДСНС України.

Було також обговорено план проведення навчань. Дані збори триватимуть на Прикарпатті до 3 серпня.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *