На Прикарпатті стартував сезон полювання на пернату дичину

Сезон полювання на пернату дичину на території мисливських угідь Івано-Франківської області розпочався 7 серпня о 16:00 та триватиме до 26 грудня включно. Полювати дозволено в середу, суботу, неділю на гуску, норця великого, качку, лиску, кулика, голуба, перепілку.

Денна норма відстрілу пернатої дичини одним мисливцем за один день полювання не повинна перевищувати 15 голів, з них: гусок – 1 шт.; качок – 5 шт.; норців великих – 2 шт.; лисок – 6 шт., голубів – 10 шт., куликів – 10 шт., перепелів – 15 шт.

Під час полювання мисливець зобов’язаний мати при собі посвідчення мисливця, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання, відстрільну картку, дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю. У разі використання під час полювання собак мисливських порід чи інших ловчих звірів і птахів, на них потрібно мати відповідний паспорт.

Увага! Наразі в лісах Прикарпаття зберігається високий клас пожежної небезпеки. Перебуваючи у лісових масивах просимо дотримуватися правил пожежної безпеки, аби не спричинити займання в лісі.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *