На Прикарпатті відбулися спеціальні навчання «Rescue Days Ukraine 2023»

Днями на Прикарпатті відбулися спеціальні навчання «Rescue Days Ukraine 2023», організовані для рятувальників. Ознайомився зі специфікою занять і заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Ільчишин. Майже 100 рятувальників з 20 областей України взяли участь у навчаннях, що відбулися в нашій області. Зокрема, учасниками були курсанти вищих навчальних закладів ДСНС, добровольці та іноземні інструктори.

Метою даних навчань є підвищення рівня професійної підготовки фахівців ДСНС до реагування на ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод.

Фахівці Головного управління ДСНС України в Івано-Франківській області зазначили, що такі навчання в Україні проходять вчетверте, але вперше вони відбуваються вночі.

Це зробили для того, аби надзвичайники покращили навички роботи в особливих умовах, а також з обмеженим освітленням.

Рятувальники навчалися на 4 спеціальних локаціях. Йдеться про «ДТП з автомобілем перевернутим на дах», «ДТП з боковим ударом автомобіля», «ДТП з потраплянням легкового автомобіля під причіп вантажного автомобіля», «ДТП з лобовим зіткненням легкових автомобілів». Також фахівці ДСНС продемонстрували спецтехніку для гасіння пожеж, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та порятунку людей.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *