На Прикарпатті відзначили ювілей обласної служби зайнятості

Сьогодні відбулася нарада Івано-Франківської обласної служби зайнятості за участю соціальних партнерів на тему «Івано-Франківська обласна служба зайнятості – наші досягнення та перспективи», в якій взяла участь заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Світлана Онищук.

«Із приємністю хочу привітати усіх працівників служби зайнятості області з 30-річчям з дня її створення, адже на вас покладено важливу соціальну функцію – допомагати як роботодавцям, так і безробітним, як учнівській так і студентській молоді. Ви завжди відкриті до співпраці з усіма соціальними партнерами, які зацікавлені у ній. Головна мета вашої роботи: працевлаштування кожного безробітного на робочі місця з достойною заробітною платою і соціальним захистом; забезпечення кожного роботодавця, який звертається до вас, кваліфікованими кадрами; допомога у виборі майбутньої професії учнівській молоді; допомога зорієнтуватися на ринку праці студентам-випускникам», –зазначила Світлана Онищук. Вона також подякувала усім працівникам за ефективну роботу, зокрема з людьми з інвалідністю, і вручила грамоти облдержадміністрації та обласної ради працівникам обласної служби зайнятості.

Директор Івано-Франківського обласного центру зайнятостиі Василь Цимбалюк зауважив: «За 30 років державна служба зайнятості пройшла важливі етапи розвитку на ринку праці, відбувалися зміни, впроваджувалися новації в роботі – це нові форми та методи роботи, послуги, сучасні онлайн-сервіси та платформи. Протягом усіх років одним із пріоритетних напрямків діяльності служби зайнятості області залишається співпраця з роботодавцями. Розуміючи важливу роль соціального партнерства у вирішенні питань зайнятості, особливо соціально незахищених верств населення, зокрема учасників АТО/ООС, людей з інвалідністю, ВПО, приділялась увага посиленню співпраці з партнерами.

 

Довідково

Щорічно послугами служби зайнятості Івано-Франківської області користуються близько 30 тисяч безробітних громадян та більше 8 тисяч роботодавців області.

За цих 30 років за направленням служби зайнятості:

  • працевлаштовано близько 825 тис. осіб, в т.ч. з наданням одноразової виплати допомоги по безробіттю – 16300 осіб;
  • проходили професійне навчання – 148 тис. осіб;
  • брали участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру – 219 тис. осіб.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *