На Прикарпатті влада сприяє особам з інвалідністю вирішувати нагальні проблеми

Сьогодні у рамках відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю заступниця голови обласної державної адміністрації Світлана Онищук зустрілися із представниками громадських організацій осіб з інвалідністю. Захід приурочили обговоренню проблемних питань та напрацюванню важливих пропозицій задля допомоги даній категорії людей.

«Сьогодні ми відзначаємо особливий день – Міжнародний день осіб з інвалідністю, коли вся увага громадськості спрямована на проблеми даної категорії суспільства, – зазначила Світлана Онищук. – Незважаючи на всі перешкоди, з якими щоденно зіштовхуються люди з інвалідністю, вони не втрачають віри, впевнено долають труднощі і дуже часто показують на власному досвіді, як необхідно відстоювати власні права, виборювати своє місце у суспільстві».

З нагоди свята Світлана Онищук вручила представникам громадських організацій осіб з інвалідністю та тим, хто їм всіляко допомагає, нагороди та побажала їм міцного здоров’я, сил і наснаги в усіх справах.

Також цього дня відбулося засідання обласного комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, під час якого обговорили проблемні питання, які потребують невідкладного вирішення щодо забезпечення прав людей з інвалідністю. Зокрема, йшлося про працевлаштування даної категорії людей. Так, за інформацією заступниці директора обласного центру зайнятості Людмили Сірко, за 9 місяців цього послугами центру скористалися 1561 особа з інвалідністю, що на 23 відсотки більше, аніж минулого року. Працевлаштовано 397 осіб. Троє людей даної категорії отримали фінансову допомогу на започаткування підприємницької діяльності.

Також обговорювалися питання проведення експертиз на об’єктах щодо дотримання умов доступності для осіб з інвалідністю та створення сприятливих умов для залучення людей з інвалідністю до занять спорту.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *