На Прикарпатті завершено призов на строкову військову службу

Сьогодні, 25 червня, на засіданні обласної призовної комісії, яку очолює керівник апарату облдержадміністрації Віталій Соловей, військовий комісар обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Володимир Ярмошук проінформував присутніх, що план весняного призову на строкову військову службу, який тривав з 1 квітня до 30 червня, виконаний. Всі райони своєчасно справилися із завданням.
Члени обласної призовної комісії ознайомилися з інформацією голів районних призовних комісій щодо підсумків весняного призову.

Вони перевірили законність прийнятих районними призовними комісіями рішень про надання відстрочки чи звільнення від призову громадян призовного віку за різними обставинами.

Результати перевірок рішень, прийнятих районними призовними комісіями, будуть занесені до книги протоколів засідань обласної призовної комісії.

Райдержадміністраціям, виконавчим комітетам міських, селищних та сільських рад, районним (міським) ТЦК та СП, територіальним підрозділам Національної поліції області готуються рекомендації щодо організації роботи у період між призовами та при проведенні осіннього призову 2021 року.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *