На Прикарпатті триває розробка Плану заходів з реалізації у 2018-2020 роках Стратегії розвитку Івано-Франківської області на період до 2020 року

В області триває робота щодо формування Плану заходів з реалізації у 2018-2020 роках Стратегії розвитку Івано-Франківської області на період до 2020 року. З цією метою прийнято розпорядження обласної державної адміністрації від 25.07.2017 року №418 «Про створення робочої групи з координації розробки проекту Плану заходів з реалізації у 2018-2020 роках Стратегії розвитку Івано-Франківської області на період до 2020 року».

Попередній План заходів з реалізації Стратегії був розроблений на 2015-2017 роки. Строк його виконання добігає кінця, що й визначає потребу розробити новий план на наступні три роки. Плану заходів з реалізації у 2018-2020 роках Стратегії розробляється на виконання Закону України «Про засади державної регіональної політики» та є стратегічно важливим для розвитку Івано-Франківської області.

Ключовим етапом розробки Плану заходів є збір проектних пропозицій, їх аналіз та відбір робочою групою. За результатами відбору буде сформовано каталог проектних карток, який буде включено до проекту Плану заходів.

Запрошуємо громадські організації, представників бізнесу, підприємців, науковців, органи місцевого самоврядування, місцеві органи державної влади та усіх зацікавлених мешканців нашої області взяти участь у формуванні Плану заходів.

Проекти обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

 

–  бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди;

– отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа;

– термін реалізації проекту – не більше як 3 роки (2018 − 2020 роки);

– відповідати стратегічним і операційним цілям та заходам Стратегії розвитку Івано-Франківської області на період до 2020 року (додаються);

– реалізація проекту дасть можливість покращити стан соціально-економічного розвитку всієї області (проект локального характеру може бути відібраний тільки у разі якщо він охоплює декілька районів області або містить інноваційну складову);

– наявність людської та технічної спроможності для реалізації проекту;

– проектна ідея має бути представлена у формі, що додається.

Проектну пропозицію (заповнені форми та коротке обґрунтування доцільності реалізації проекту) має бути надіслано не пізніше 1 вересня 2017 року на ел. адресу  674@industry.gov.if.ua з поміткою «До Плану заходів з реалізації Стратегії» або на м. Івано-Франківськ, вул. вул. М.Грушевського, 21, м. Івано-Франківськ, 76004, департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації.

 

Телефон для довідок: 55-81-23.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *