На Прикарпатті з робочою поїздкою перебуває Президент України Петро Порошенко

Глава держави ознайомився з роботою ПАТ «Івано-Франківськцемент», зустрівся з активістами громадських організацій, які контролюють стан проведення ремонтних робіт на прикарпатських дорогах, взяв участь у церемонії закладення капсули під будівництво футбольного стадіону зі штучним покриттям в обласному центрі, поспілкувався з професорсько-викладацьким складом та студентами Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

На зустрічах, передбачених у програмі перебування, Президент наголошував: цього року в будівництво доріг на Прикарпатті інвестовано понад 810 мільйонів гривень, що у чотири рази більше, ніж за два попередні роки разом.

«Причому, більше  520 мільйонів гривень виділив Державний бюджет, депутати від Івано-Франківщини, які підписали своєчасно відповідні зміни до Закону про бюджет, уряд їх підтримав, Президент підписав закони і підтримав відповідні позиції , а також  місцеві ради,  – підкреслив Петро Порошенко. – Тому що ми збільшили фінансову базу місцевих бюджетів на 40-60 відсотків. Бо це є ключовий момент моєї програми децентралізації».

Наразі , за словами Глави держави, при освоєнні бюджетних коштів важливо заб езпечити якість дорожніх робіт. А проконтролювати її, на переконання Петра Порошенка, повинні громадські активісти, серед яких волонтери та учасники АТО.  Адже саме вони заслужили  на  найбільшу повагу  та довіру  українців. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *