На сесії обласної ради прийнято обласний бюджет на 2021 рік та розглянуто понад 50 питань порядку денного

Сьогодні проходить друга сесія обласної ради восьмого демократичного скликання, в роботі якої взяли участь заступники голови обласної державної адміністрації, керівники департаментів та управлінь ОДА. До порядку денного пленарного засідання було включено 54 питання.

Директор департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Ігор Дмитренко доповів про поточну ситуацію та стан боротьби із захворюваністю на COVID-19 в області. Також депутати схвалили  зміни до ряду обласних цільових програм та обласного бюджету на 2020 рік, затвердили одинадцять нових програм.

Ключовим питанням пленарного засідання було прийняття обласного бюджету на 2021 рік. За словами директора департаменту фінансів ОДА Ірини Мацькевич, проєкт головного фінансового документу широко обговорювався. Він є збалансований, має соціальну складову, передбачає підвищення соціальних стандартів та триразове підвищення прожиткового мінімуму впродовж року. У бюджеті збільшені видатки по всіх галузях, передбачено відповідне фінансування установ та організацій області. Бюджет розвитку передбачає 60 мільйонів гривень, а на фінансування регіональних цільових програм виділено 300 мільйонів гривень.

«Своєчасне прийняття обласного бюджету дозволить уже з початку 2021 року розпочати фінансування заробітних плат та інших соціальних виплат», – наголосила посадовиця.

Депутати переважною більшістю голосів схвалили прийняття обласного бюджету на 2021 рік.

Також на сесії затвердили регламент обласної ради та положення про постійні та тимчасові комісії обласної ради, розглянули низку проєктів рішень, які регулюють кадрові та майнові відносини.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *