На сесії райради керівники району прозвітували про роботу за дев’ять місяців 2016 року

  

  
03 листопада відбулася дев’ята сесія Надвірнянської районної ради. На сесії були присутні: голова районної ради Іван Гурмак, депутат обласної ради Михайло Ерстенюк, перший заступник голови РДА Іван Тодорук, заступник голови РДА Богдан Зеленчук, міський голова Зіновій Андрійович, начальники управлінь і відділів РДА, керівники установ та організацій району, селищний і сільські голови, журналісти місцевих мас-медіа.
На сесії  заступник голови РДА Богдан Зеленчук  прозвітував про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 9 місяців 2016 року. Депутати райради прийняли зміни до районних цільових програм, зокрема, до районної комплексної Програми соціального захисту населення Надвірнянського району на 2013-2016 роки, програми розвитку малого та середнього підприємництва на 2015-2016 роки, програми удосконалення системи соціального захисту населення на 2016 -2020 роки та інші. 
Місцеві обранці заслухали інформацію районної державної адміністрації про виконання заходів Програми підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах на 2011-2015 роки в частині придбання житла дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, особам з їх числа, у яких відсутнє житло, які перебувають на квартирному обліку, потребують поліпшення житлових умов сесію взято до уваги.
Цього ж дня депутати районної ради заслухали звіт начальника управління фінансів РДА Михайла Обідняка щодо виконання  районного бюджету за дев’ять місяців та внесли зміни і доповнення в районний бюджет на 2016-ий.
На сесії депутати підтримали звернення Первинної профспілкової організації Прикарпатського управління бурових робіт щодо недопущення реорганізації управлінь бурових робіт та скорочення чисельності працівників до голови  Правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України», Прем’єр-міністра України, голів Івано-Франківської облдержадміністрації та обласної ради.  Також депутати звернулися до Івано-Франківської обласної ради з приводу недопущення порушень норм чинного законодавства Надвірнянським спецагролісгоспом при здійсненні рубок лісу на території району. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *