На святкування Різдвяних свят на Надвірнянщину приїхали діти зі Сходу

 

  

 

  
04 січня у Надвірнянський район прибули  діти учасників АТО з м. Коростень Житомирської області. Учні в кількості 30 осіб проведуть Різдвяні свята на Надвірнянщині в рамках благодійної акції «Різдво в Карпатах».  Привітали гостей голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, голова районної ради Іван Гурмак та міський голова Зіновій Андрійович.
«Я переконаний, що відпочинок, який ми організували для Вас принесе не тільки нові емоції, а й дасть можливість більше дізнатися про культуру та звичаї нашого краю» – зазначив Олександр Кеніз. Також посадовці побажали гостям здоров’я, миру та успіхів.
Під час перебування на Надвірнянщині  діти ознайомляться з українськими Різдвяними традиціями, будуть учасниками Святої вечері, вчитимуть колядки, щедрівки, Різдвяні віншування, відвідають святкові богослужіння у церквах міста.
 7 січня відпочиватимуть  в м. Яремче, 8 січня –  в м. Коломия.   Також  9 січня буде організовано екскурсію до м. Івано-Франківська, де відвідають Музей Небесної Сотні, міську Ратушу та виставковий центр «Бастіон». 
    

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *