На захист Батьківщини: не словом, а ділом

У серпні-вересні цього року в Україні проводяться важливі заходи оборонної роботи з залученням військовозобов’язаних. Вони вимагають зосередження всіх зусиль і ресурсів органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій незалежно від підпорядкування і форм власності, а також громадяни України для виконання цього державного завдання.

Прикладом такої роботи може служити злагоджена співпраця Яремчанської міської ради і Надвірнянського військкомату, який першим в області виконав завдання з поставки військовозобов’язаних на місячні збори резервістів першої і другої черги.

За словами військового комісара Сергія Луцюка, вагомих результатів досягнуто завдяки співпраці з посадовими особами, які підтримують військових не тільки на словах. При цьому комісар розповідає про представників органів влади, лікарів, освітян, які стають на захист України. Так, головний лікар центральної міської лікарні Олександр Соколюк впродовж року в зоні проведення антитерористичної операції рятував життя воїнів. Секретар Надвірнянської міської ради Володимир Губарчук також відстоював територіальну цілісність держави на передовій. Коли термін служби завершився, обидва повернулися до мирної праці.

Серед резервістів, призваних на збори, є два брати Онутчаки. Першим до військкомату прийшов молодший Василь, вчитель Микуличинської ЗОШ І-ІІІ ступеня. Згодом підтримав його почин і старший брат Іван, який попри відповідальну посаду начальника управління освіти виконкому міської ради виявив готовність захищати Україну. Зараз брати в рядах українського війська успішно виконують свій конституційний обов’язок.

Насамкінець військовий комісар додає, що такі люди і є майбутнім України, а їх приклад повинен стати зразком для наслідування.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *