На засіданні колегії обговорили виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за перше півріччя 2019 року

25 липня відбулось засідання колегії Надвірнянської райдержадміністрації, яке провів голова райдержадміністрації Олександр Кеніз.
У засіданні взяли участь голова районної ради Іван Гурмак, заступник міського голови, селищний, сільські голови, голови ОТГ, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, підприємств району та представники засобів масової інформації.
На початку роботи колегії Олександр Кеніз проінформував про зміни, які відбулися в складі колегії. Так з складу колегії вивели голову ради старійшин Надвірнянського району Мушака Богдана Григоровича у зв’язку зі смертю. В склад колегії включили начальника управління фінансів РДА Лесю Свідрак та директора районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості населення Володимира Петрішака.
Основним питанням порядку денного стало виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за перше півріччя 2019 року.
«В звітному періоді робота райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, установ та організацій бюджетної та соціальної сфер, малого та середнього бізнесу району була спрямована на забезпечення збалансованого соціально-економічного розвитку району, ефективного використання наявних природних, трудових та фінансових ресурсів, виконання планових завдань із наповнення бюджетів усіх рівнів, економне споживання енергоносіїв, вирішення актуальних проблем життєдіяльності району», – розпочав звіт перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук.

Богдан Зеленчук детально проаналізував виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за перше півріччя, зупинився на основних показниках, які відображають стан справ, проаналізував роботу всіх галузей району та окреслив пріоритетні завдання на 2019 рік.

«Відповідно до розпорядження облдержадміністрації від 10.06.2019 № 2 “Про затвердження переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам за бюджетною програмою 3131090 у 2019 році” передбачено фінансування на капітальний ремонт дорожнього покриття автомобільних доріг загального користування місцевого значення.
В галузі освіти, райдержадміністрацією продовжується робота щодо будівництва та облаштування спортивних майданчиків зі штучним покриттям. За звітний період відкрито волейбольний майданчик зі штучним покриттям на території Надвірнянського ліцею (вартість проведених робіт становить 720,0 тис.грн); облаштовано футбольне поле зі штучним покриттям на існуючому комплексному спортивному майданчику для фізкультурно-оздоровчих занять учнів Білозоринської ЗОШ І-ІІ ст. (вартість проведених робіт становить 1032,4 тис.грн); облаштовано футбольне поле зі штучним покриттям на існуючому комплексному майданчику для фізкультурно-оздоровчих занять учнів Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 на вул.Чорновола, 15 (вартість проведених робіт становить 1025,0 тис.грн).
До кінця поточного року планується відкрити спортивні майданчики в селищі Битків, при загальноосвітніх закладах середньої освіти м.Надвірна, сіл Верхній Майдан, Гвізд, Камінне.
В галузі медицини, КП “Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги” продовжує роботу щодо розвитку первинної медичної допомоги в районі, особливо в гірських населених пунктах та сільській місцевості.
Станом на 20.06.2019 року лікарями Центру укладено 47991 декларацій з пацієнтами, що складає 62,8%. За даними Держстату на обслуговуванні перебуває 76476 мешканців.
Згідно затвердженого плану спроможної мережі надання первинної медичної допомоги та враховуючи складність медичного обслуговування мешканців гірських населених пунктів, проводиться будівництво нової лікарської амбулаторії ЗПСМ в с.Зелена. Будівництво на стадії завершення.
В другому півріччі планується розпочати роботи по будівництві аналогічної амбулаторії в с. Пнів.
КП “Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги” для лікарської амбулаторії ЗПСМ с.Зелена за кошти державного бюджету придбано службовий автомобіль Renault Duster (462,0 тис.грн). Протягом року вживалися заходи щодо забезпечення соціальних гарантій громадян, які мають право на пільги. Станом на 01.07.2019 року на обліку перебувало 16143 одержувачів всіх видів соціальних допомог.
Станом на 01.06.2019 року призначено допомог на суму 172,1 млн. грн., які профінансовано в повному обсязі. Нараховано житлових субсидій на житлово-комунальні послуги на суму 103,5 млн. грн., профінансовано – 69,3 млн. грн. За призначенням субсидій на тверде паливо і скраплений газ звернулося 3414 сімей.
Надано пільг на житлово-комунальні послуги із районного бюджету на суму 383,3 тис. грн., в т.ч. учасникам АТО – 28,1 тис. грн.
В районі зареєстровано 5743 суб’єкти малого та середнього підприємництва, з них 2608 юридичні особи та 3135 фізичні осіби.
Всього УНАПом протягом І півріччя 2019 року надано 13782 адміністративні послуги, 13253 осіб отримали консультації в адміністраторів УНАП.
Відділом міжнародного співробітництва, туризму, інвестицій, молоді та спорту впродовж першого півріччя 2019 року проводились заходи із оздоровлення дітей пільгових категорій. За І півріччя оздоровлено 493 дитини, зокрема: в ДПУ МДЦ “Артек” (м.Київ) та ДП УДЦ “Молода Гвардія” оздоровлено – 23 дитини; в обласних таборах – 54 дитини; в районних таборах – 389 дитини; в міжнародному польсько-українському дитячому таборі в м.Пруднік (Республіка Польща) – 27 дітей.
Відділом культури райдержадміністрації забезпечено збереження і нормальне функціонування інфраструктури галузі. Протягом першого півріччя 2019 року проведено поточних ремонтів в закладах культури на суму 489,4 тис. грн.», – зазначив Богдан Зеленчук.

Про виконання бюджету району за результатами першого півріччя 2019 року доповіла начальник управління фінансів РДА Леся Свідрак. Вона наголосила, що до загального фонду місцевих бюджетів району надійшло доходів (без трансфертів) 117551,0 тис. грн. В бюджет району додатково надійшло 8692, 8 тис. грн.
За перше півріччя 2019 року в бюджет надійшло 6835, 7 тис. грн. рентних платежів, що позитивно вплинуло на збільшення надходжень бюджету. Що стосується бюджетів територіальних громад то вісім рад за результатами роботи не виконали дохідні частини своїх бюджетів.
Видаткова частина загального фонду бюджету району виконана в сумі 543926,7 тис. грн.

Перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук проінформував присутніх про виконання районних цільових програм. В райдержадміністрації на виконанні є 36 районних цільових програм на реалізацію яких у 2019 році передбачено 10434,3 тис. грн. Профінансовано 22 програми на загальну суму 3498,9 тис. грн.
По закінченню колегії голова закликав присутніх сільських голів до подальшої співпраці у вирішенні всіх питань, що стосуються життєдіяльності району.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *