На журналістську премію імені Богдана Бойка претендують 17 прикарпатських журналістів та творчих груп

Вчора під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Богдана Футерка відбулося засідання комісії з присудження обласної премії імені Богдана Бойка в галузі журналістики. Зауважимо, що цю премію щорічно присуджують обласна державна адміністрація та обласна рада прикарпатським журналістам за найкращі творчі роботи.
На нараді були розглянуті матеріали претендентів на здобуття цієї премії.

В номінаціях «За кращий твір у сфері радіомовлення» представлені три радіопрограми, «За кращий твір на телебаченні» – вісім телепроєктів, програм та сюжетів, «За кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації та інтернет-виданнях» – шість.

До наступного туру конкурсного відбору були допущені усі подані творчі доробки претендентів на найвищу відзнаку у галузі журналістики на Прикарпатті.

Важливо зазначити, що цьогоріч переможці конкурсу в номінаціях «За кращий твір у сфері радіомовлення» отримають винагороду у сумі 11 тис. грн, «За кращу публікацію у друкованих ЗМІ та інтернет-виданнях» – 11 тис. грн, «За кращий твір на телебаченні» – 22 тис. гривень.

Наступне засідання комісії заплановано провести 17 травня.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *