Надання базових соціальних послуг – обов’язок кожної територіальної громади

Сьогодні заступниця голови обласної державної адміністрації Світлана Онищук провела нараду щодо перспектив функціонування соціальної сфери у 2021 році. Участь у заході взяли керівники профільних структурних підрозділів облдержадміністрації та підрозділів центральних органів виконавчої влади.

Під час наради присутні обговорили проблемні питання функціонування соціальної сфери у територіальних громадах області. Зазначалося, що наразі не всі тергромади утворили відповідні структури, які забезпечуватимуть надання усіх необхідних соціальних послуг. Зокрема, у кількох ТГ Прикарпаття досі не створено  служби у справах дітей, центри соціальних служб. Відтак, десятки дітей і соціально незахищених верств населення, що проживають у громадах, можуть залишитися сам на сам із власними проблемами.

«Кожна територіальна громада зобов’язана надавати своїм жителям всі передбачені законодавством базові соціальні послуги та матеріальні виплати, – наголосила Світлана Онищук. – Жоден житель села та селища не повинен залишитися поза увагою керівництва громади».

Окрім того, посадовиця розповіла про благодійну акцію «Нагодуй потребуючого», організовану за підтримки БФ «Карітас Івано-Франківськ». У рамках благочинного заходу було надано підтримку соціально незахищеним людям.

Також йшлося про роботу підрозділів соціальної сфери у період нокдауну. Зазначалося, що переважна більшість органів соціального захисту працюватимуть у звичному режимі із дотриманням карантинних заходів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *