Надання якісних медичних послуг у громадах — реальність сьогодення

Сьогодні у селі Дем’янів Бурштинської територіальної громади відкрили амбулаторію монопрактики сімейної медицини. Заклад спорудили у рамках програми Президента України «Доступна медицина». Амбулаторію оснастити сучасним обладнанням, яке дозволить надавати якісні медичні послуги жителям громади, забезпечили комфортними меблями для роботи медичного персоналу та відвідувачів. Зазначимо, що фахівці закладу зможуть обслуговувати до трьох десятків людей щоденно.

Кошторисна вартість робіт склала майже шість мільйонів гривень.

«Надання якісних медичних послуг у територіальних громадах — це реальність сьогодення, коли люди у маленьких селах та селищах отримують кваліфіковану лікарську допомогу, — зазначила під час урочистого відкриття амбулаторії голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук. — Саме реалізація реформи децентралізації влади дала змогу наблизити найнеобхідніші послуги до людей, котрі проживають у сільській місцевості».

За словами керівниці області, відтепер жителі села відчуватимуть постійну турботу про їхнє здоров’я. Будівництво амбулаторії велося за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості на Івано-Франківщині на умовах співфінансування.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *