Надвірнянщина зустріла дітей з міста Миколаїва

  

  

На запрошення голови облдержадміністрації Олега Гончарука на відпочинок на Прикарпаття прибули діти із східних областей України.

  

  

На запрошення голови облдержадміністрації Олега Гончарука на відпочинок на Прикарпаття прибули діти із східних областей України.
Даний соціальний проект дає змогу дітям не лише добре відпочити, але й ознайомитися із унікальними традиціями тазвичаями нашого краю.
На Надвірнянщину завітали двадцять одна дитина з міста Миколаїв.
Дітей гостинно зустрів міський голова м. Надвірна Зіновій Андрійович, заступник начальника відділу освіти райдержадміністрації Іван Криска, начальник відділу молоді та спорту райдержадміністрації Христина Богославець, головний спеціаліст служби у справах дітей Надія Федишин.
Розпорядженням голови райдержадміністрації від 05.01.2017 р. № 3 «Про прийом та розміщення на відпочинок дітей зі східних областей України під час зимових канікул» затверджено програму перебування дітей на території району.
Для гостей заплановано ряд заходів, а саме: фотосесія в національних костюмах, майстер-класи з розпису різдвяного пряника та виготовлення ангела, народні ігри та забави, екскурсійні поїздки  до етнографічного музею в с. Фитьків, музеїв історії Делятинщини, «Карпати в мініатюрі» м. Яремче, екскурсія в м.Яремче, перегляд виступів національного-академічного ансамблю «Гуцулія» на фестивалі «Тепле Різдво» в м. Надвірна.

  
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *