Надвірнянські будівельники взяли участь в осінньому будівельному форумі

  

  
З 27 по 30 вересня 2016 року в м. Львів у виставковому центрі "Південний-ЕКСПО", у тісній співпраці з Асоціацією "Енергоефективні міста України", Агенцією європейських інновацій, конфедерацією будівельників відбувся Осінній Будівельний Форум, який поєднує ряд міжнародних спеціалізованих виставок під гаслом "На шляху до енергоефективності".
Під час проведення Форуму, учасники мали можливість продемонструвати нові досягнення в будівельній сфері, презентувати сучасні технології у сфері теплопостачання та здивувати новими проектами у сфері альтернативної енергетики!
Надвірнянський район на ХХХIV Міжнародній виставці "БудЕКСПО-Осінь" представляла ТМ "Барви Надвірнянщини" (ПП Турів Василь Федорович).
ПП Турів є одним з перших в західному регіоні, а в області – єдиним, хто розвиває виробництво гіперпресованої облицювальної кольорової цегли. В подальшому, планується вихід з власною продукцією на загальноукраїнський та міжнародні ринки, адже асортимент як за формами, так і за кольором постійно розширюється, а попит зростає.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *