Надвірнянський пологовий будинок, який має відповідний потенціал


  


  
Щороку в  Надвірнянському пологовому будинку збільшується кількість пацієнтів. Послугами установи користуються не лише жінки з Надвірнянщини, а й жінки з інших сусідніх районів. Місцева влада приділяє увагу підтриманню приміщення установи у належному стані та закупівлі нового сучасного діагностичного обладнання.

   

  

Так, минулого року завершено реконструкцію медичного закладу оснащено його меблями та необхідним медобладнанням. 07 червня голова районної ради Іван Гурмак та заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук завітали до закладу, де оглянули гінекологічне відділення, операційні блоки, палати, приміщення підвалу в останньому планується відкрити побутові кімнати для медперсоналу.

   
Головний лікар пологового будинку Галина Котів провела гостям екскурсію оновленими приміщеннями та розповіла про функціонування медичної установи. За її словами  тут щороку збільшується кількість пологів.

Варто зазначити, що цього року планується придбати лапороскопічну стійку, яка  дозволить  звести  до мінімуму хірургічні маніпуляції та проведення оперативного втручання майже без розрізів.
 

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *