Надвірнянський РВ УМВС інформує

Про стан боротьби зі злочинністю на території Надвірнянського району за результатами роботи за перше півріччя 2013 року
 

Про стан боротьби зі злочинністю на території Надвірнянського району за результатами роботи за перше півріччя 2013 року
 
           На сьогоднішній день на території Надвірнянського району має місце криміногенна обстановка, яка характерна для суспільного життя району. Нажаль, вплинути на стан криміногенної обстановки одній лише міліції не під силу, а тому органи державної влади та населення повинні тісно співпрацювати із працівниками міліції. І тільки тоді можна чекати позитивних результатів від роботи по боротьбі із злочинністю у нашому регіоні.
         Якщо вдатися до аналізу статистичних даних, рівень злочинності на території обслуговування зріс у порівнянні з аналогічним періодом минулого року: збільшилась кількість вчинених злочинів з 253 до 367, особливо тяжкі за вказаний період зменшилась з 6 до 5, злочини середнього ступеня тяжкості збільшилась на рівні минулого року з 100 до 116.
       Злочини передбачені ст. 122 ККУ, а це є тілесні ушкодження середнього ступеня тяжкості, збільшилась з 5 до 7.
За даний період не зареєстровано жодного злочину проти, волі, честі і гідності людини, та статевої недоторканості (ст. 152 ч. З КК України).
Кількість злочинів проти власності на рівні минулого року збільшились з 108 до 131. Кількість злочинів проти громадської безпеки на рівні минулого року  зменшилась 7 на 4,  з них, незаконне поводження зі зброєю (ст. 263 ККУ) з 7 до 4.
Злочинів у сфері службової діяльності на в порівнянні з  минулим роком зменшились з 29 до 6 , з яких зловживання службовим становищем (ст. 364 ККУ) з 9 до 3, хабарництво зменшилось з 4 до 0.
На території обслуговування продовжують мати місце факти незаконного зберігання наркотичних речовин, психотропних препаратів та прекурсорів. Всього, протягом вказаного періоду було зареєстровано 23 злочинів пов'язаних із незаконним обігом наркотичних речовин
            Найважливішим  критерієм оцінки діяльності працівників міліції Надвірнянського РВ УМВС   на сьогоднішній день повинна залишатись громадська думка. Тому, подальша робота райвідділу у цьому напрямку спрямована на покращення взаємодії з органами державної влади, місцевого самоврядування, а особливо із  населенням нашого району.
 
 
Начальник
Надвірнянського РВ УМВС
в Івано-Франківській області
підполковник міліції                                                                                  Р.В. Чекмарьов

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *