Надвірнянський ЦНАП є лідером з надання адміністративних послуг в області


9-10 жовтня 2017 року в місті Києві відбулась конференція «Стан та перспективи реформування системи надання адміністративних послуг. Децентралізація повноважень у сфері надання адміністративних послуг», організована Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, проектом «Реформа управління на сході України ІІ», що виконується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального Уряду Німеччини.
Метою конференції був обмін досвідом та кращими практиками реформування системи надання адміністративних послуг. У конференції приймали участь представники Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, міністерств, інших центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, міжнародних та вітчизняних неурядових організацій, експертів, а також представники міністерств Вірменії, Грузії, Молдови, які займаються формуванням та реалізацією політики з надання публічних послуг у своїх країнах.
Івано-Франківську область на даній конференції представляла в.о. начальника центру надання адміністративних послуг Надвірнянської райдержадміністрації Мацько Мар’яна Данилівна, якій було висловлено подяку за відданість справі та особистий внесок у виконання покладених завдань. Надвірнянська райдержадміністрація пишається тим, що наш ЦНАП є лідером з надання адміністративних послуг в області.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *