Надвірнянщина разом з усією Україною вшановує ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня офіційно завершилось будівництво саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком Чорнобильської атомної електростанції.
Голова Надвірнянської райдержадміністрації Володимир Пасько, голова Надвірнянської районної ради Олександр Кеніз, міський голова Надвірнянської ТГ Зіновій Андрійович зустрілися з членами ГО «Спілка Чорнобиль». В ході зустрічі ліквідатори аварії обговорили з представниками влади проблемні питання, мали можливість задати питання керівникам відповідних служб.
«Сьогодні ми вшанувуємо учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Це день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком. Це день тих, хто, жертвуючи своїм життям та здоров’ям, героїчно рятували людство від вбивчої дії атома. Завдяки зусиллям ліквідаторів вдалося локалізувати загрозу під укриттям. Саркофаг є не лише нагадуванням про вашу мужність та відвагу, але й роздільною лінією між старою системою цінностей і новими умовами життя. Пам’ятаємо Ваш подвиг! Дякуємо за нашу безпеку!», – звернувся до присутніх Володимир Пасько.

Керівники району та міста вручили учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС почесні відзнаки «За заслуги перед Надвірнянщиною» грамоти та медалі.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *