Надвірнянський каратист Антон Левкун встановив світовий рекорд у смт Делятин

14 жовтня в смт Делятин Антон Левкун встановив світовий рекорд у номінації “Найбільша кількість прямих ударів руками по боксерській лапі, виконаних у поперечному шпагаті за 1 хвилину”. Так, каратист за хвилину 330 разів вдарив у боксерську лапу.

Кілька останніх років Антон живе у Швеції, але рекорд вирішив встановлювати на батьківщині, аби заохотити дітлахів до занять спортом. До рекорду, за його словами, готувався лише 2 тижні. Встановив його з першої спроби. Експерти Національного реєстру рекордів зафіксували одразу 2 досягнення – України та світу. Матеріали передадуть і до Книги рекордів Гіннесу, аби там теж зафіксували показники українця.

“Досі під враженням, адже наша Надвірнянщина вкотре зафіксувала першість у світовій історії і я гордий за наших краян і те, що став частинкою цієї історії! Слова, направду, підібрати важко, бо поки беруть верх самі емоції. Дякую Антонові за його патріотизм, силу волі, характер і віру в перемогу! А ще й такої символічної дати – 14 жовтня!” – каже голова Надвірнянської райдержадміністрації Володимир Пасько.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *