Надвірнянський УНАП – приклад якісного надання послуг відвідувачам

В оновленому управлінні надання адміністративних послуг Надвірнянянської райдержадміністрації відкрито відділення із видачі закордонних паспортів.
Ознайомитися із роботою УНАПу, зокрема, наданням надвірнянцям нових якісних послуг, завітали голова облдержадміністрації Олег Гончарук, голова обласної ради Олександр Сич, голова райдержадміністрації Олександр Кеніз, голова районної ради Іван Гурмак, заступники голови РДА Богдан Зеленчук та Ярослав Гундяк, духовенство, депутати обласної та районної рад.

Посадовці поспілкувалися із працівниками та відвідувачами установи, оглянули оновлене приміщення та матеріально-технічну базу закладу.
Сьогодні перелік послуг, який надає Надвірнянський УНАП, налічує 188 сервісів. Адміністратори отримали доступи до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Державного земельного кадастру. Від нині тут буде можливість подати документи для отримання субсидії, а також оформити ID-картку та закордонний паспорт.
Всього за 2017-2018 роки на організацію роботи центру надання адміністративних послуг профінансовано 759,778 тис.грн.

За словами керівника УНАПу Мар’яни Мацько, заклад був створений у 2013 році. Завдяки численним проектам, у яких брав участь ЦНАП, зокрема, «Підвищення якості та ефективності надання адміністративних послуг населенню Івано-Франківської області через співпрацю громади та влади», що реалізувався молодіжним громадським центром «Еталон» спільно з Івано-Франківською обласною державною адміністрацією, вдалося якісно покращити надання послуг громадянам. Зокрема, для зручності відвідувачів було придбано сучасну комп’ютерну техніку, електронну систему керування чергою, робочу станцію та лінію конфіденційного зв’язку для надання послуг Державної міграційної служби, нові меблі. Працівники УНАПу отримали можливість пройти стажування у Польщі та Естонії, відвідали «прозорий офіс» у Вінниці.

Варто додати, що приміщення обладнане пандусом і кнопкою виклику, що дозволяє людям із обмеженими фізичними можливостями користуватися послугами УНАПу на рівні з іншими.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *