Нафтовики Надвірнянщини відзначили своє професійне свято

  

  
З нагоди відзначення Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України та у рамках святкування 245-річчя промислового видобутку нафти в Україні  в клубі НГВУ «Надвірнанафтогаз» відбулися урочистості. Святковий захід розпочався з відкриття фотовиставки. Подивитися на світлини та творчі роботи працівників НГВУ «Надвірнанафтогаз» зібралося  багато поважних гостей.

  
Привітали працівників з професійним святом заступник голови правління "Укрнафти" Геннадій Радченко, заступник голови облдержадміністрації Ярослав Паранюк, заступник голови обласної ради Сергій Басараб, начальник НГВУ «Надвірнанафтогаз» Володимир Чуприна, голова райдержадміністрації Олександр Кеніз, голова районної ради Іван Гурмак, міський голова Зіновій Андрійович.
Звертаючись до присутніх, Олександр Кеніз  висловив вдячність за самовіддану працю, чесне виконання своїх обов’язків та професіоналізм. «Ваша галузь є однією з  найважливіших та соціально значущих для розвитку і процвітання нашого краю. Попри  труднощі  сьогодення працівники нафтової, газової та нафтогазовидобувної промисловості  докладають усіх  зусиль,  щоб благополуччя та добробут нашого життя неухильно  зростали.
«Від щирого серця у цей святковий день зичу Вам і Вашим родинам миру, добра, благополуччя,  міцного здоров'я і нових професійних звершень», – зазначив посадовець.
Кращих нафтовиків Надвірнянщини нагородили подяками та  грамотами різних рівнів. Також відзначено ветеранів нафтової промисловості та кращих працівників.
Особливі подяки вручено мобілізованим до Збройних Сил України працівникам підприємства, яких вітали, стоячи, всі присутні в залі.
Під час урочистостей присутніх вітали українською піснею.
  
  
  
  
  
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *