Нагородження переможців щорічного традиційного літературного конкурсу «З точки зору осені» стало завершальним акордом книжкового форуму в Івано-Франківську

9 листопада завершився традиційний книжковий фестиваль «Сторінками української книги», який уже вшосте проходив в Івано-Франківську.Впродовж двох днів у фортечній галереї «Бастіон» панувала атмосфера друкованого слова. Свою поезію, прозу, друковані новинки презентували відомі та знані на Прикарпатті автори. Письменницький творчий доробок у проекті «У прозі тільки дівчата» представили Ольга Деркачова, Світлана Бреславська, Марія Микицей та Ірина Пушкарук, які зачитували уривки нових творів. Збірку поезій «Рибниця» презентувала авторка з Чернівців Іванна Стеф’юк. А завершальним акордом форуму стало нагородження переможців щорічного традиційного літературного конкурсу «З точки зору осені», організованого ГО «Громадський інститут аналітики».

Цьогоріч конкурс проходив уже в двадцять третє. Його переможницею стала представниця міста Хмельницький Неоніла Яніцка. Друге місце отримала студентка Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника Марія Федорів, а третє місце посіла Іванна Юрків.

Головний організатор проєкту Віталій Перевізник подякував учасникам та спів організаторам та меценатам конкурсу та вручив Неонілі Яніцькій планшет. Подарунки переможцям, а це художня література та друкована продукція, вручив начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Володимир Джигіта.

«Підтримка друкованого слова, популяризація української книги та читання – одне з пріоритетних завдань органів влади. Хочу передати учасникам конкурсу вітання від голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля. Також щиро вдячний Віталію Перевізнику, за те, що робить багато для розвитку художнього слова. Бажаю не тільки переможницям, а й всім учасникам творчої наснаги та натхнення», – відзначив Володимир Джигіта.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *