Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Нагородження переможців

18 червня в центральній районній бібліотеці проведено нагородження переможців районного конкурсу на краще есе «Моя улюблена книга».

Директор ЦБС Марта Кушнерчук у вступному слові розповіла, що конкурс ініційовано в рамках Всеукраїнської акції «Українська молодь читає» з метою заохочення юнацтва, молоді до читання, виховання поваги до книги, адже на сьогоднішній день існує велика проблема, яка полягає у небажанні та незацікавленості молоді у читанні.Підростаюче покоління дедалі більше байдужіє до книжок, їх замінюють телебачення, комп’ютери, Інтернет, відеоігри тощо. Це негативно впливає на розвиток особистості сучасної молодої людини, знижує загальний рівень освіти, культури, духовності. Відзначила активність участі в конкурсі читачів бібліотек району, різноманітність читацьких смаків та уподобань: українська, світова класика, сучасна українська література.

Заступник начальника відділу культури райдержадміністрації Ольга Багрійчук вручила переможцям грамоти відділу культури, добірки книг, побажала щасливого майбутнього, успіхів в навчанні, здійснення мрій та дружити все своє життя з книгою як з добрим другом і порадником.

У своїх виступах Калитяк Вероніка, Василишин Ліля, Хащук Ліда, Берчак Таня висловили свої думки щодо книг, читання, про те, яке вагоме місце в їхньому життя займає книга. Зокрема, в щоденнику Лілі Василишин занотовано відгуки на 350 прочитаних книг, Вероніка Калитяк є переможцем численних літературних конкурсів, пише прозові твори, видала недавно власну книгу.

Керівник літературної студії «Бистрінь» ім. Н. Чира Олександр Букатюк запросив до літстудії тих, хто пише прозу, поезію.
На жаль, не всі переможці конкурсу змогли бути присутніми, для них нагороди передають завідувачі бібліотеками-філіями, яким ми вдячні за таких гарних читачів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *