Напередодні Дня знань керівники району вручили шкільні портфелі та канцелярію для 29 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, а також дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Сьогодні, 31 серпня 2020 року в залі засідань районної державної адміністрації 29 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, а також діти- сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, отримали шкільні портфелі та канцелярію.

Відповідно до районної програми «Молодь Надвірнянщини (2016-2020 роки)» та Програми підтримки дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах в рамках акції «Скоро до школи», шкільне приладдя школярам вручили голова районної державної адміністрації Володимир Пасько, заступник голови районної державної адміністрації Ярослав Гундяк та голова районної ради Іван Гурмак. Керівники привітали батьків та їхніх дітей з початком нового навчального року.

Всі діти перебувають на обліку у районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та службі у справах дітей райдержадміністрації.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *