Нарада щодо впровадження державної політики з питань захисту прав та інтересів дітей

З метою організації та забезпечення діяльності територіальними громадами Надвірнянського району у сфері захисту прав та інтересів дітей, а також функціонування органів опіки та піклування служб у справах дітей, фахівців соціальної роботи, сьогодні, 27 травня відбулася семінар-нарада, за участю заступника начальника служби у справах дітей облдержадміністрації Віталії Попович, начальника відділу служби у справах дітей Марії Євчук та практичного психолога відділу методичного забезпечення соціальної роботи обласного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Надії Герасимів, заступник голови Надвірнянської райдержадміністрації Леся Свідрак, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Марія Сметанюк та керівники служб у справах дітей територіальних громад Надвірнянського району.
Проведено моніторинг діяльності структури: в яких умовах працюють люди, чи забезпечені технічним засобами для роботи, на якій стадії перебуває стан передачі справ дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. А також, наголошено про необхідність створення служб у справах дітей з статусом юридичної особи.

Сфера захисту дітей переживає складний час реформування. Системність у роботі, наполегливість і відповідальність є запорукою якісного виконання завдань. За кожним рішенням, у кожній дії – доля дитини!

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *