Нарада з питань підготовки до відзначення в районі державного свята – Дня захисника України (14 жовтня)Заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук провів нараду з питань підготовки до відзначення в районі державного свята – Дня захисника України (14 жовтня).

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники громадських організацій району обговорили план заходів, приурочених до святкового дня.

Зазначалося: 14 жовтня  в Івано-Франківську організують форум захисників України. Крім того обговорили питання щодо представлення до нагородження Почесною грамотою голови обласної державної адміністрації, спільною грамотою обласної державної адміністрації та обласної ради, орденом «За заслуги перед Прикарпаттям» представників Надвірнянщини – ветеранів, учасників бойових дій різних періодів, тих, хто відстоює незалежність держави на Сході країни.

Відзначаючи святковий день, також запланували провести концерт підготувати перегляди фільмів на патріотичну тематику, зустрічі з учнівською та студентською молоддю з метою популяризації військових професій.

Богдан Зеленчук дав доручення  створити організаційний комітет з підготовки до свята та визначити кандидатів на представлення до нагородження та підготувати необхідні пакети документів для подання їх в обласну державну адміністрацію.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *