Нарада з питань стану захисних споруд цивільного захисту

 


 


21 липня 2015 року відбулася нарада під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Івана Тодорука, на яку були запрошені представники управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Івано-Франківської облдержадміністрації Ігор Корольчук і Олександр Черняк, представники підприємств, установ, організацій району, на балансі яких знаходяться захисні споруди.
На початку наради Іван Тодорук проінформував, що в районі налічується 45 захисних споруд, 18 з яких проінвентаризовано.
Під час заходу учасники прослухали та обговорили інформацію з наступних питань: вимоги керівних документів органів влади вищого рівня щодо приведення захисних споруд цивільного захисту в готовність до використання за призначенням; перелік першочергових заходів щодо приведення захисних споруд цивільного захисту в готовність до використання за призначенням.
Також заслухали балансоутримувачів захисних споруд цивільного захисту  про стан готовності сховищ та протирадіаційних укриттів до можливої експлуатації (у разі потреби) та стан їх технічної інвентаризації.

Депутат районної ради Ігор Андруняк наголосив на проблемних питаннях про посилення охоронни водозаборів в районі, про законність відчуження обєктів цивільного захисту за минулі роки, удосконалення оповіщення населення району про надзвичайні ситуації, створення запасних пунктів управління та збільшення матеріального резерву району для ліквідації надзвичайних ситуацій. 

За підсумками наради вирішили створити комісію, яка буде проводити комплексні обстеження всіх захисних споруд Надвірнянського району.  
  

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *