Народ, який не хоче годувати свою армію – скоро буде годувати чужу!
Сьгодні за ініціативи райдержадміністрації та районної ради відбулася нарада, щодо створення благодійного фонду сприяння воїнам-прикарпатцям, які беруть участь в антитерористичній операції. Недавно за сприяння облдержадміністрації було створено
Координаційнийцентр швидкого реагування, який має на меті адресно допомагати прикарпатським військовим, які вже беруть участь в АТО та їхатимуть на Схід.На даний час в АТО беруть участь та будуть направлені на схід України понад 700 прикарпатців, з них 430 – з 5-го територіального батальйону, 130 – бійці частин внутрішніх військ, 10 – працівників ДАІ, решта хлопців служать в військових формуваннях з інших областей.
В нараді взяли участь керівники райдержадміністрації, районної ради, міський голова, керівники військового комісаріату, 5-го територіального батальйону, керівники підприємств та підприємці району та представники громадськості.
Основним питанням було створення та налагодження дії чіткого алгоритму надання конкретної адресної допомоги бійцям та їх сімям в Надвірнянському районі. Голова РДА Михайло Іваночко звернувся до керівників підприємств, підприємців та всієї громадськості району проявити патріотизм та надавати кошти, матеріальну чи іншу посильну допомогу військовослужбовцям району. Розказав про те, що є домовленість з адмініістрацією Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ в районі про надання допомоги. Також повідомив, що вже неодноразово депутати районної ради надають такі допомоги з коштів депутатського фонду.
Воєнком Володимир Ярмошук розповів про потреби воїнів, які на даний час беруть участь в АТО. Повідомив, про пятьох воїнів-десантників з нашого району, які з березня вже знаходяться в гарячих точках на сході України та зараз беруть участь в бойових діях в Славянську. До речі, до одного з блок-постів під Славянськом прибув автомобіль з гуманітарним грузом для наших військових, зібраним членами самооборони. Цим автомобілем приїхала кореспондентка ТРК «Надвірна» Світлана Гаєвська. Також розповів про колишнього працівника воєнкомату, який добровільно написав заяву і зараз несе службу на блокпості під Маріуполем. На даний час ще 34 вихідці з нашого району служать у 5-му територіальному батальйоні, 10 – у батальйоні, який дислокувався в Новоград-Волинському Рівненської області, а зараз перебуває в зоні дії АТО.
 В ході наради було вирішено створити в стислі терміни – до кінця тижня, благодійний фонд сприяння воїнам Надвірнянщини, до якого увійдуть як представники громадськості і бізнесу району, так і представники владних структур. Про реквізити фонду та потреби Надвірнянських воїнів можна буде дізнатися на сайті РДА.
Також керівники району подякували колективу ПАТ «Надвірнанафтагаз» за значне сприяння в формуванні 5-го територіального батальйону і висловили подяку всім патріотично-налаштованим жителям району, хто надавав допомогу Українській армії.  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *