Наш обов’язок – допомагати учасникам АТО

        

        
Сьогодні перший заступник голови районної державної адміністрації Іван Тодорук разом з підприємцями району обговорили питання надання матеріальної допомоги демобілізованому учаснику бойових дій в зоні АТО Василю Будзаку, жителю с. Стримба, Надвірнянського району. Іван Тодорук звернувся з проханням допомогти з газифікацією, освітленням і проведенням внутрішніх ремонтних робіт житлового будинку. Зазначив, що директори лісгоспів району допоможуть з пиломатеріалами.
         Депутати Івано-Франківської обласної ради Руслан Осташук та Юрій Голіней  виділять кошти з своїх депутатських фондів. Окрім того йшла мова про виділення 10 000 грн. з місцевого бюджету с. Стримба. З районної цільової програми «Підтримки сімей загиблих і постраждалих під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення» планується виділити 30 000 грн. В свою чергу голова районної ради Іван Гурмак  пообіцяв виділити кошти з депутатського фонду голови районної ради.
          Начальник відділу будівництва райдержадміністрації Богдан Чіх зазначив, що на протязі двох тижнів виїде комісія на місце та складе дефектний акт, згідно якого за участі підприємців буде зроблено розподіл стосовно майбутніх ремонтних робіт та графік їх виконання.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *