Навчально-методичному центру культури і туризму Прикарпаття – 80 років

Сьогодні під час урочистостей з цієї нагоди колектив центру привітав начальник управління культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації Володимир Федорак.

«Навчально-методичний центр культури та туризму Прикарпаття поєднує в собі культурно-просвітницькі, мистецькі, фольклорні, аматорські, кінематографічні та етнографічні напрямки роботи – це є постійна, важка й кропітка праця. Надзвичайно важливим є й робота з клубними установами, – наголосив Володимир Федорак. – 80 років – це відповідні творчі здобутки, напрацювання та перемоги. У цій установі працюють люди, які живуть цією творчою роботою. Діяльність центру рухається вперед задля збереження, відродження i розвитку традиційної духовної та матеріальної культури українців».

Посадовець подякував колективу цього центру за щоденну наполегливу працю на культурній ниві, вірність обраному фаху, активну громадянську позицію, високий рівень професіоналізму та ініціативність у непростій культурно-просвітницькій справі в умовах сьогодення.

Важливо зазначити, що не одне покоління професійних працівників працювало у цьому навчально-методичному центрі, який надає медодичну й практичну допомогу міським, районним закладам культури, ефективно працює із об’єднаними територіальними громадами, популяризуючи прикарпатські звичаї та традиції.

З нагоди ювілею та за особистий внесок у розвиток  сфери культури на Прикарпатті працівників нагородили почесними грамотами, відзнаками й цінними подарунками.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *