Не стань жертвою торгівлі людьми

У зв’язку з відзначенням 18 жовтня 2018 року Європейського дня боротьби з торгівлею людьми Надвірнянським районним центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді заплановано ряд заходів. Мета даних заходів – підвищити рівень поінформованості населення та усвідомлення гостроти проблеми торгівлі людьми.
Так, в Надвірнянському міськрайонному секторі філії державної установи «Центр пробації» працівниками Надвірнянського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді спільно з працівниками міськрайонного сектору для осіб, які засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням волі проведено лекцію та відеолекторій «Не стань жертвою торгівлі людьми». Про те, що торгівля людьми визнана сьогодні серйозним злочином на міжнародному рівні і жертвою торгівлі людьми може стати кожен проінформувала начальник відділу соціальної роботи РЦСССДМ Ольга Томин. Роз’яснила які є форми торгівлі людьми та шляхи отримання допомоги.
Перелік нормативних актів, які передбачають кримінальну відповідальність за торгівлю людьми навела начальник МРС Людмила Свердан. Розповіла, що особа, яка постраждала від торгівлі людьми на території України та громадяни України, які постраждали від торгівлі людьми на території іншої держави мають однакові права.
Також був розданий роздатковий матеріал, де вказані гарячі телефонні лінії з протидії торгівлі людьми.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *