Необхідні умови виходу на пенсію для майбутніх пенсіонерів

З метою надання інформаційно-консультативної допомоги майбутнім пенсіонерам стосовно своєчасної підготовки документів для звернення за призначенням пільгової пенсії в Надвірнянській районній філії 7 серпня було проведене засідання клубу для безробітних осіб старше 50 років.
Основною темою зустрічі було надання роз’яснення про складові пенсійних виплат, їх перерахунок відповідно до зростання середньої заробітної плати з якої сплачуються внески.
На дану зустріч були запрошені фахівці Надвірнянського об’єднаного управління Пенсійного фонду, також запрошені Людмила Сірко – начальник відділу профорієнтації Івано-Франківського обласного центру зайнятості та начальник відділу надання соціальних послуг Надвірнянської районної філії Ольга Заяць.
Розпочала захід Людмила Сірко, яка наголосила на меті проведення засідання клубу побажала в першу чергу міцного здоров’я, успіху в пошуку роботи та оптимізму щодо подальшого працевлаштування, можливості отримати корисну інформацію на занятті.
Ольга Заяць – начальник відділу надання соціальних послуг Надвірнянської районної філії акцентувала увагу запрошених безробітних осіб на важливості впровадження нового пенсійного законодавства та проведеної пенсійної реформи, адже кожній безробітній особі центри зайнятості пропонують підходящу роботу, яка дасть можливість продовжити трудову діяльність, відповідно до рівня своєї професійної компетентності.
Фахівці Надвірнянського об’єднаного управління Пенсійного фонду з управління звернули увагу, що пенсія українців залежить від трьох показників: зарплати працівника, стажу та показника середньої заробітної плати по Україні, який застосовується при обчисленні пенсії. Спеціалісти проінформували про нововведення в системі пенсійного забезпечення, надали додаткові роз’яснення щодо необхідності підтвердження спеціального стажу роботи уточнюючою довідкою, яка передбачена п. 20 Порядку підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій.
В ході спілкування, запрошені на клуб безробітні отримали всі відповіді та рекомендації на поставлені питання.

Уляна Півторанюк – провідний фахівець
з профорієнтації відділу надання соціальних послуг
Надвірннської районної філії

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *