Незаконні АЗС мають піти у минуле…

17 січня у Надвірнянській районній державній адміністрації відбулась нарада за участі голови районної ради Івана Гурмака, в.о. міського голови Тараса Пекарського, прокуратури, фіскальної служби, СБУ та інших дотичних структур щодо боротьби із нелегальною діяльністю автозаправних станцій під головуванням голови райдержадміністрації Володимира Паська.

У її межах наголосили на важливості сплати податків підприємцями та веденні законного бізнесу.

Відтак, на території району тривали рейди. За словами представника СБУ вчора на території Делятинської ОТГ ліквідовано незаконну пересувну АЗС.
Обладнання для реалізації паливно-мастильних матеріалів демонтовано силами правоохоронних органів.
Робота з приводу нелегальних АЗС на території Надвірнянського району надалі триває.

Нагадаємо, що нещодавно Прем’єр-міністр України дав доручення ДФС, правоохоронцям та органам контролю ліквідувати проблему нелегальної діяльності АЗС.

– Припинення роботи незаконних АЗС – принципова позиція керівництва держави. Адже це один із напрямків детінізації економіки. Відтак, прошу проявити наполегливість та рішучість у цьому напрямку, – звернувся до керівництва регіонів Прем’єр-міністр України. – У кожному регіоні повинна бути створена міжвідомча група, яка координуватиме цю роботу на місцях. Інформаційно-роз’яснювальну роботу рекомендую провести із райдержадміністраціями. Якщо вас не почують або не зрозуміють, приймайте відповідні кадрові рішення. Робота по ліквідації незаконних АЗС важлива для розвитку прозорої економічної системи України.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *